Shpat Deda publikon projektin e ri muzikor (VIDEO)

By

Shpat Deda ka publikuar një këngë të re.

“Ska kurrgjo” titullohet projekti i shoqëruar me videoklip për të cilin artisti ka paralajmëruar se ka blic dritash dhe mund të shkaktojnë sulm epileptik për njerëzit me epilepsi fotosenzitive.

Tekstin dhe muzikën i ka realizuar vet Shpati./Prive.al

Artikuj të ngjashëm