Del imazhi i plotë i djalit të Gjirës (FOTO)

By

Para pak ditësh, Gjira është bërë nënë për herë të parë.

Ajo solli në jetë një djalë të cilit ia la emrin Mael.

Vetëm pak orë pas lindjes së foshnjës, këngëtarja postoi fotografi me të dhe bashkëshortin, në shtratin e spitalit për të ndarë me ndjekësit lajmin e mirë.

Por sot, Gjira publikoi një imazh të plotë të djalit të saj, pasi të tjerat ishin nga larg dhe ai qenka shumë i ëmbël.

Më poshtë mund ta shihni bebushin Mael./Prive.al

Artikuj të ngjashëm