Sipas Lindës, këta dy banorë do dalin çift nga Big Brother

By

Linda ka befasuar me një deklaratë të saj.

Ajo derisa fliste me Vesën dhe Lumbardhin tha se ka dy njerëz në shtëpi që do dalin si çift, përcjell Klankosova.tv.

Se për kë e ka fjalën Linda, ndiqeni videon më poshtë.

Artikuj të ngjashëm