Pas gjilpërave, Besi zbulon publikisht frikën e dytë të Xhensilës

By

Me siguri të gjithëve ju kujtohet një video e Xhensila Myrtezajt teksa përlotet duke marrë një gjilperë duke treguar kështu se ka frikë nga ato.

Ishte Besi, burri i saj i cili e zbuloi publikisht frikën e saj por ajo nuk qenka e vetmja.

Këngëtarja paska frikë edhe nga qentë dhe më së miri e tregoi një video e publikuar nga aktori në llogarinë e tij në Instagram.

“Vdiqaaaaaaaaaa hahahahahaaha, boft hajer kush e ka filmu, edhe pse fshehurazi, kjo tregon se Xhensilen e le zemra sapo degjon te lehuren e nje qeni”, ka shkruar Kallaku.

Këtë video e ka bërë dikush fshehurazi por të themi të drejtën është me të vërtetë shumë qesharake.

Po ju nga çka keni frikë?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm