Prive zbulon: Ky model portugez, i dashuri i këngëtares së njohur shqiptare

By

Kushdo që e ndjek këngëtaren Daniela Kamberi – Fifi në rrjete sociale mund ta kujtojë në një periudhë jo fort të largët kur ajo bëri publik të dashurin e saj.

Lidhja përfundoi shpejt dhe nga ajo periudhë më s’dëgjuam gjë mbi statusin e këngëtares.

Por, Fibi duket të mos ketë vonuar shumë për të gjetur dashurinë. Ajo tash e një kohë është në një lidhje me një model portugez.

Prive.al ka arritur të mësojë se djaloshi në fjalë quhet Fabio dhe është goxha i famshëm në Portugali por edhe në vendet frankofone për shkak të aktivitetit të tij si model dhe pjesëmarrës në një prej spektakleve parallel të Big Brother në Francë.

Çifti kanë një kohë që janë bashkë teksa Fabio ka ardhur disa herë edhe në Kosovë për t’iu gjendur pranë të dashurës së tij.

Foto: Fibi me të dashurin e ri

Më poshtë disa fotografi të modelit që i ka marrë zemrën Fibit, krahas fotos së përbashkët të shkrepur këtë Shën Valentin në Prishtinë të cilën e pamë më lartë. /prive.al

Artikuj të ngjashëm