Për Bajram, Noizy poston fotografinë më të veçantë ndonjëhere

By

Në mesin e shumë yjeve të estradës shqiptare që uruan sot Kurban Bajramin përmes rrjeteve sociale, është edhe reperi nga Shqipëria, Noizy.

Por, artisti postoi një fotografi ndryshe nga të tjerët.

Ai shihet me gjashtë burra të cilët nuk dihet saktë kush janë, përveç babait të tij që është i parafundit.

Megjithatë, ajo që dihet është se Noizy është në mesin e burrave të familjes pasi përshkrimi i fotografisë së tij thotë: ‘Nga I vogli, te me I madhi Gezuar dhe me fat Bajramin’./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BmvYD60FJI_/?taken-by=noizy

Artikuj të ngjashëm