Kështu vallëzon nusja e Milot Llalloshit me vjehrrën e saj (VIDEO)

By

Ditë më parë ndërroi statusin e tij këngëtari Milot Llalloshi. Nje dasmë madhështore , me të ftuar special dhe me shumë glamur ishin disa nga karakteristikat e eventit.

I pamë motrat Llalloshi të cilat u shfaqën me pamje mjaft të kuruar, pastaj nusja dhe dhëndri që dukëshin për mrekulli.

Por a e keni parë këtë video në të cilën nusja po vallzon për shtatë palë qejfe me vjehrren e saj, nënën e Milotit dhe Edonës?/PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm