Daily Mail shkruan për paraqitjen e Miley Cyrus në “Sunny Hill” (FOTO)

By

Gazeta Daily Mail i ka kushtuar një artikull paraqitjes së këngëtares amerikane Miley Cyrus në Sunny Hill Festival që po mbahet në Prishtinës.

E përditshmja britanike ka shkruar se pop ylli amerikan është njohur për paraqitjet e saj plot energji.

Ish-ylli Hannah Montana u paraqit me një palë pantallona të zeza lëkure të cilat i kombinoi me një palë çizme të larta, shkruan Daily Mail.

E veshur me rroba të zeza dhe shumë seksi, ajo nuk u ndal duke postuar storie në Instagram.

“Pop ylli është e njohur si ambientaliste dhe feministe. Ajo ka thënë për nënën natyrë se kur zemërohet, më mirë mos ngatërro me të”.

 

Artikuj të ngjashëm