Getinjo duet me një djalë

By

Reperi Getinjo pas suksesit me Evën në këngën ‘S’jena mo’ ka lançuar edhe dy klipe të tjera.

‘Shumë ngat’ me Fibin dhe ‘A dalim’ me Zelmën janë dy projektet që kanë pasur projektin e suksesshëm me Evën.

I ftuar në Wazzup, Getinjo ka treguar që ka filluar punë për një tjetër duet por këtë herë me një djalë të ri.

Ai është i ftuar në këngën e re të këngëtarit Endri dhe projekti po punohet në On Records.

Pas kësaj, Getoari ka një tjetër këngë shumë të rëndësishme, klipi i së cilës do të xhirohet jashtë trojeve shqiptare./Prive.al

Artikuj të ngjashëm