Pas ndarjes nga Dua, Isaac transformohet në pamje (FOTO)

By

Rëndom thuhet se pas fundit të një lidhjeje, në kërkim të fillimeve të reja, shumë persona ndryshojnë edhe pamjen e jashtme.

Ky ‘sindrom’ duket ta ketë kapur edhe ish-in e Dua Lipës, Isaac Carew.

Ky i fundit është rikthyer në rrjete sociale pas një periudhe jo të mirë shëndetësore të kaluar pas ndarjes me Duan.

Isaac shihet në fotografinë e fundit shumë ndryshe me lëshimin për herë të parë të mjekrrës.

Të shumtë kanë qenë komentuesit të cilët e kanë komplimentuar për këtë ndryshim duke i thënë se mjekrra i ka hije.

Kujtojmë se Prive.al zbuloi pak ditë më parë ekskluzivisht se menjëherë pas ndarjes me Isaac, Dua është në shkëndijat e para të dashurisë me Anwar Hadid, vëllai i super modeleve Gigi dhe Bella.

View this post on Instagram

@Topman #AD #TopmanStyle #OurTopman 📸 @ynnadnahc

A post shared by ISAAC CAREW (@isaaccarew) on

Artikuj të ngjashëm