Provat e ‘Top Awards’: Perfomanca live e Alban Skenderaj,Noizy e Mozzik!

By

Përveq këngëtareve Era Istrefi e Kida, performancë do sjellin edhe këngëtari Alban Skenderaj bashkë me reperin Elinel, përkatësisht do vijnë me këngën e tyre ‘Kam nevojë’.

Gjithashtu edhe reperi shqiptar Noizy dhe reperi kosovar Mozzik, do të jenë pjesë e performancave, që do të sjell eventi për ndarjen e cmimeve, Top Awards, më 24 qershor./Prive.al/

Artikuj të ngjashëm