Enis Bytyqi vjen me melodi verore, publikon projektin muzikor “Melodi”

By

Pas projektit të tij të fundit “Ti!”, një baladë e cila flet për një dashuri të humbur, Enisi vjen me një këngë të re.

Projekti i tij i ri për dallim nga “Ti!” ka ritme verore dhe në tekst bëhet fjalë për dashuri dhe lidhje të lumtur.

Projekti titullohet “Melodi” dhe sapo është publikuar. Këngën dhe videoklipin mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm