Ronela Hajati nuk ndalet, publikoi projektin e ri “Lage”

By

Ronela Hajati, verën e këtij viti e ka filluar vrullshëm dhe më shumë sukses.

Si fillim me parimin “dy janë më mirë se një”, Ronela Hajati dhe Reperi Don Phenom, lansuan dy projekte të përbashkëta.

Publikimi i bashkëpunimeve, njëri “Dilema” dhe tjetri “Çohu”, u publikuan për njëherësh, duke lënë publikun shumë konfuz që të mos mund të zgjedhin se cila ishte e preferuara e tyre.

Ronela Hajati vazhdoi me projektin e radhës, i cili quhet “Lage” duke e publikuar sot bashkë më videoklipin.

Projektin e saj të ri muzikor mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm