Për ata që po përjetojnë një dashuri të komplikuar: Samanta publikon projektin e ri

By

Pas 5 muajsh qe nga publikimi i projektit të saj të fundit të titulluar “Golosa”, Samanta erdhi me një projekt të ri.

Kënga e sapopublikuar titullohet “Pse” dhe është realizuar edhe vizualisht.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm