Videoklipi i ri i Yllit ka një mysafir tejet të veçantë

By

Tashmë Yll Limani ka zbuluar se do të lansojë këngën e re me 26 maj.

Ndërsa tani këngëtari shqiptar ka njoftuar se pjesë e videoklipit të tij do të jetë edhe një personalitet i dëshmuar i filmit dhe modës.

Bëhet fjalë për yllin nga Spanja Inge Ladd, e cila njihet edhe për pjesëmarrjen në kampanjën e markës së njohur të veshjeve “Gucci”.

Mbetet të shihet se si do të pritet projekti i Yllit me protagoniste Inge Ladd, megjithatë tashmë një pjesë e shkurtër e shkëputur nga kënga është bërë virale në rrjetet sociale. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by YLL LIMANI (@ylllimani)

Artikuj të ngjashëm