Shkumbin Kryeziu përpos këngës, gati dhe një show të ri!

By

Një ndër çiftet e përfolura të shoubizit, Mimoza Mustafa dhe Shkumbin Kryeziu javë që lamë pas ishin të ftuar në përurimin e “Dentfix”.

Përpos kësaj, dyshja zbuluan edhe planet muzikore që kanë gati për këtë vit.

I pari që do të sjell këngë është Shkumbin Kryeziu, i cili tashmë e ka të përfunduar dhe do të finalizohet edhe videoklipi.

Mirëpo, nuk do të jetë i vetmi projekt nga ai pasiqë ka dhe një program veror në mendje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm