Afërdita Dreshaj do t’ia zë vendin Afronës tek Blero (FOTO)

By

Jehona e pushimeve përrallore të Blero Muharremit dhe të dashurës së tij, Afrona Dika në Santorini të Greqisë po vazhdon.

Në rradhë për t’u publikuar në rrjete sociale kanë qenë fotot e Afronës të realizuara nga Blero i cili me shaka, duket se e ka gjetur profesionin e ri, atë të fotografit.

Por, ajo që ka ‘goditur’ me koment ka qenë Afërdita Dreshaj, mikesha e çiftit që ka pasur një kërkesë të qartë, të jetë në vendin e Afronës për t’i bërë fotografi.

Dëshirën, Afërdita e ka shprehur haptazi në komente tek profili i Bleros por që deri tani nuk ka pasur përgjigje nga këngëtari. /Prive.al/

0.02.01.b4ae0fe7350d9d87d912b4cf5e88e50d854c1dd0f9bb2f810ce7a9ad7b3d6217_full

Artikuj të ngjashëm