Zbulohet mashkulli që nuk ka aspak mëshirë ndaj Luanës (FOTO)

By

Prezantuesja Luana Vjollca ka kohë që palestrën e ka shndërruar në rutinë ku kalon një pjesë të bukur të kohës e madje xhiron edhe videoklipe.

Ky përkushtim ndaj trupit dhe arritja deri tek rezultatet e synuara për Luanën nuk do bëheshin pa pasur përkrah një trajner që kujdeset në çdo hap.

Trajnerin e saj personal, Eraldin, Luana e ka zbuluar sot për herë të parë në rrjetin social Snapchat nën një mbishkrim interesant ku thotë se ai nuk ka mëshirë fare, duke iu referuar me gjasë ushtrimeve që ia cakton. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm