Gjiko emocionon me urimin për Elitën (FOTO)

By

Sot feston ditëlindjen Elita Rudi.

Për këtë rast të veçantë, ajo dhe Gjiko bashkë me Botën (pa Zërin) shkuan në Turqi.

Në ditëlindjen e saj, s’kishte si të mungonte një urim publik nga reperi.

Ai hyri në Instagram për t’i shkruar fjalët më të mira për të dhe për t’i treguar sa vlerë ka ajo.

Lexoni të plotë postimin e tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm