Pas martesës, Mirami Cani dhe Alban Skenderaj zbulojnë surprizën e radhës

By

Para pak ditësh, Miram Cani dhe Alban Skenderaj, zbuluan se janë martuar gjatë kohës kur ishin në ishujt Maldive.

Çifti që ka 12 vjet bashkë, dhe vajza e tyre Amelia, u fotografuan në të bardha buzë plazhit në ditën më të rëndësishme.

Mirëpo, kjo nuk mbaron me kaq.

Mirami sapo zbuloi edhe një sekret tjetër, në fakt nuk e zbuloi por bëri me dije se më datë 30 të këtij muaji, kanë një dhuratë për publikun.

Mesa duket, çifti ka vendosur të publikojë një këngë të cilën e patën paralajmëruar edhe më parë./Prive.al

View this post on Instagram

30.05.2019 🎁

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

Artikuj të ngjashëm