Kështu quhet kënga e re e Yllka Kuqit (FOTO)

By

Këngëtarja nga Gjakova Yllka Kuqi, ka filluar xhirimet e klipit të saj më të ri.

Yllka e cila sjellë gjithmonë balada me fjalë zemre, edhe kësaj here sjellë një këngë dashurie.

“Fale” do quhet projekti i saj më i ri muzikor, që do të publikohet së shpejti.

Ajo ka publikuar një fotografi nga seti i xhirimeve, ku shfaqet tejet atraktive dhe e bukur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm