Sinan Vllasaliu zbulon lajmin e ri (FOTO)

By

Këngëtari ka njoftuar përmes rrjeteve sociale, se videoklipi i ri është finalizuar dhe do të dalë këtë të shtunë në orën 18:00.

Projekti i tij i fundit është “Qikat e Prishtinës” në bashkëpunim me Lok Komonin.

Theksojmë se Sinani ka qenë shumë i angazhuar me koncerte dhe ahengje të ndryshme familjare gjatë kësaj vere.

Më poshtë fotografia e shkëputur nga klipi i ri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm