Pas lindjes së djalit, Fifi kthehet në Tiranë

By

Në fund të muajit prill, Fifi dhe partneri i saj Adis Patushi u bënë prindër të një djali – Theo Mal Patushi.

Fifi vendosi që djalin ta lindte larg trojeve shqiptare, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, aty ku qëndroi javët e para të lindjes së djalit.

Mirëpo, Fifi tashmë është rikthyer në Tiranë dhe këtë e zbuloi përmes disa postimeve në rrjete sociale, ku zbuloi pak nga pritja që i është bërë të voglit të saj në shtëpinë e tij.

Mirë se erdhët Fifi dhe Theo Mal! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm