Edhe një këngëtar zbulon të dashurën…

By

Duket sikur kemi edhe një çift të ri në showbiz…

Madje ata janë shumë simpatik dhe po shkojnë shumë me njëri-tjetrin.

Halston Sage hyri në Instagram të shtunën pasdite për të ndarë një fotografi të bukur me të dashurin e saj të ri Charlie Puth, me të cilin shihet brenda një pishine, transmeton Klan Kosova, përcjellë Prive.

‘9.22.18’ e përshkroi aktorja fotografinë duke e puthur këngëtarin 26-vjeçar në faqe.

Çifti fillimisht u pa në New York Fashion Week.

View this post on Instagram

9.22.18

A post shared by Halston Sage (@halstonsage) on

Artikuj të ngjashëm