A ka nisur një lidhje Shkurte Gashi ?!

By

Shkurte Gashi me kohën është shndërruar në një prej këngëtareve më të dashura të skenës muzikore shqiptare.

Ajo është pothuajse e kompletuar, e lumtur, e suksesshme megjithatë ekziston një aspekt për të cilin s’kemi dëgjuar të përflitet.

Bëhet fjalë për ndonjë mashkull që eventualisht ka mundur t’ia vjedh zemrën këngëtares.

Për statusin e saj dhe jo vetëm, Shkurta do flasë këtë të Shtunë në Prive në një intervistë me gazetarin Vlorijan Halili.

Këngëtarja do tregoj edhe pse e zgjodhi Danin për projektin e fundit i cili po pëlqehet shumë nga publiku.

Dilemat sqarohen nesër me fillim nga ora 19:00. /

Artikuj të ngjashëm