E publikoi aksidentalisht, por internetit nuk i iku fotoja nudo e aktorit

By

Chris Evans duket se aksidentalisht ka ndarë një foto nudo me fansat e tij në rrjetet sociale.

Fans Had This to Say About Chris Evans Accidentally Leaking a Photo | Complex

Aktori i Avengers kishte treguar një video në ekran të tij dhe familjes së tij duke luajtur Heads Up në Instagram, por kur klipi përfundoi, një galeri fotosh u bë e dukshme.

Një nga fotot e shfaqura ishte një imazh që shfaqej për të treguar organet gjenitale të një burri, si dhe një tjetër e fytyrës së Chris.

Aktori hoqi postimin në Instagram Story menjëherë, por fansat arritën të kapin pamjet para se t’i ndanin ato në mediat sociale.

Ai aktualisht është në trend në Twitter dhe përdoruesit kanë treguar reagimet e tyre ndaj postimit, me shumë që kërkojnë që të respektohet privatësia e Chris. 

Burimi: Metro.co.uk

 

Artikuj të ngjashëm