Pas infektimit me COVID-19, kështu po kalon vetë-izolimin Armina Mevlani

By

Virusi vdekjeeprurës COVID-19 është akoma në mesin tonë me të gjithë variantet e tij.

Së fundmi, blogerja shumë e ndjekur Armina Mevlani ka njoftuar se ka rezultuar pozitive për COVID-19.

Këtë e bëri të ditur me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram ku tregon se është në ditën e gjashtë të vetë izolimit.

Në fotgrafinë që ajo ka ndarë, tregon se po bëhet gati për vaskë dhe se është shumë mirënjohëse që askush nuk ka marrë virusin nga ajo.

Më poshtë postimi i saj në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm