‘Fshesa’ e Borës mobilizon llogarinë e Trixës, i kthehet veprimi një për një prezantueses

By

2021-a mbaroi me “fshesën” e Borës si kryelajm.

View this post on Instagram

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Ajo vendosi që të mos e nisë Vitin e Ri me një grup njerëzish të cilët i spastroi nga Instagrami i saj.

Në listë hynte Donald Veshaj, vëllai i tij binjak Romeo, miku i tyre Elgit Doda dhe sigurisht – Beatrix Ramosaj.

Llogaria e Trixës që nuk dihet saktë nga kush menaxhohej ka vazhduar ta mbajë Borën “follow” por jo më!

Fakti që lajmi u bë viral duket se e ka mobilizuar atë/ata që mirëmban/jnë llogarinë e Beatrix duke e hequr tashmë Borën.

No description available.

Kujtojmë se pas nisjes së historisë me Donaldin brenda shtëpisë, komentet dhe pëlqimet e vazhdueshme të Beatrix në fotografitë e Borës janë komentuar me të madhe.

“Qershia mbi tortë” ishte komenti pas takimit në shtëpinë e “Big Brother VIP”, vetëm pak javë para hyrjes së Ramosajt në shtëpi e rrjedhimisht edhe nisjes së historisë pasionante të dashurisë me Donaldin. /Prive.al

Komenti i Beatrix është fshirë në postimin e Borës, teksa publikoi  fotografi në ditën e takimit me Donaldin - Telegrafi

Artikuj të ngjashëm