“Llafe Llafe” nga Dafina Zeqiri dhe Lyrical Son vjen shumë shpejtë!

By

Dafina Zeqiri gjatë përformancës në një koncert bëri të ditur se bashkëpunimi i saj i radhës do të jetë me Lyrical Son.

“Llafe Llafe”, titulohet projekti i ri i cili do të publikohet shumë shpejtë.

Kënga pritet të jetë një ndër hitet e kësaj vere. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm