Paris Hilton do të kurorëzohet në një vend mjaft të veçantë për të

By

Paris Hilton ka ndryshuar vendin e dasmës së saj vetëm një javë përpara celebrimit me Carter Reum më 11 nëntor.

Trashëgimtarja 40-vjeçare e hotelit tani do të thotë ‘po’ në pronën e gjyshit të saj të ndjerë Barron Hilton në Bel-Air.

Më parë ishte raportuar se pjesa e ceremonisë do të zhvillohej në Kishën Good Shepherd në Beverly Hills, megjithatë një mysafir i ftuar zbuloi se planet kishin ndryshuar tani.

Ndryshoi rreth një javë më parë. Është ndryshuar disa herë. Fillimisht, ata do të martoheshin në kishë, por ata e ndërruan atë rreth një javë më parë”, tha një burim për botimin.

Në mënyrë që të sigurohet privatësia maksimale, përveç datave të dërguara në tetor nuk kishte vendndodhje të zbuluar deri të mërkurën më 3 nëntor.

Ndërsa e gjithë puna do të filmohet për serialin e ardhshëm të “Paris In Love”.

Rezidenca e gjerë e gjyshit të ndjerë të Parisit, Barron, në Bel-Air është 15,000 metra katrorë dhe ishte në pronësi të manjatit të hotelit për 60 vjet përpara se t’i shitej ish-CEO i Google, Eric Schmidt në muajin maj.

Për planifikimin e dasmës, ylli i ‘The Cooking With Paris’ tha më parë: “Ka qenë periudha më emocionuese dhe romantike në jetën time thjesht mezi pres dasmën. Është stresuese ta planifikosh atë”.

Reum, një sipërmarrës dhe kapitalist sipërmarrës i propozoi martesë në shkurt me një unazë fejese 15-20 karat që vlerësohet të kushtojë gati 2 milionë dollarë, pas afro një viti e gjysmë takimi.

Artikuj të ngjashëm