Kjo fotografi është për tu admiruar: Sabri Fejzullahu dhe mbesa Riga të adhurueshëm (FOTO)

By

Sabri Fejzullahu nuk duket aspak si gjysh, por ai këtë epitet e ka marrë disa herë.

Të gjithë fëmijët e tij kanë fëmijë, e atij s’i mbetet tjetër pos të jetë një gjysh i dashur për të gjithë nipërit e mbesat.

Këngëtari që edhepse ka kaluar të 70-tat është përplot energji, nuk kursehet për më të vegjlit e familjes dhe ka një zemër të madhe për t’iu dhënë shumë dashuri atyre.

Këtë e përçon më së miri kjo fotografi, që Nera gruaja e tij, ka publikuar në Instagram.

Aty shihet çifti Fejzullahu me mbesën e tyre Rigën, që e kanë nga vajza e tyre Bulza.

Ky imazh i gjyshërve me mbesën, është thjesht i adhurueshëm! /Prive.al

Tash nje vite do te takonm drita e syve tane Riga ?????????

A post shared by @nerafejzullahuofficial on


 

Artikuj të ngjashëm