Era Istrefi publikon këngën e re – “Selfish” tashmë gati për ta dëgjuar

By

Këngëtarja prishtinase me famë botërore Era Istrefi, e ka lansuar projektin e saj të ri.

Ka kohë që Era e ka paralajmëruar këtë projekt megjithatë data e publikimit paska qenë kjo.

Istrefi e ka lansuar këngën në bashkëpunim me dy artistë tjerë Dimitri Vegas dhe Like Mike, ndërsa në klip ajo shfaqet si një yll popi.

Sikurse edhe këngët e tjera, edhe kjo e radhës nga Era i dedikohet një dashurie…

Artikuj të ngjashëm