Dua Lipa do të jetë pjesë e albumit të ri të artistes së famshme

By

Dua Lipa dhe Billy Idol do të marrin pjesë në albumin e ardhshëm të Miley Cyrus ‘She Is Miley Cyrus’.

Pasi Jimmy Fallon zbuloi titullin e albumit të ri të Cyrus javën e kaluar, këngëtarja ka konfirmuar se të dy yjet, Dua dhe Billy, do të shfaqen në LP të saj të shtatë.

Ajo tha për The Edge: “Nga Dua Lipa te Billy Idol, dua të them se ju mendoni se po bëj shaka, por nuk jam, i kam Dua dhe Billy Idol në të njëjtin album, dhe kjo është menduar të luhet në një festival”.

 

 

Artikuj të ngjashëm