Edhe një duet mes Vjollca Haxhiut dhe Medës

By

Pas shumë bashkëpunimeve me njëri-tjetrin, Meda dhe Vjollca Haxhiu kanë nisur punën për një këngë të re.

Ka qenë Meda ai që e ka bërë të ditur lajmin përmes Instagramit, duke zbuluar edhe pak nga kënga e re.

‘Së shpejti’, ka shkruar këngëtari nën video.

Asnjëri prej tyre nuk e bëri të ditur titullin e këngës e as datën e publikimit, megjithatë sipas përshkrimit, projekti pritet të publikohet së shpejti./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BnbnTKnBO1o/?taken-by=mehdin_pergjeqaj

Artikuj të ngjashëm