Para se të dalë në skenë, kështu ia ngrit moralin Marina – Luanës!

By

Si motra për motrën, ato të dyja japin shpirtin për njëra tjetrën.

Përkrahjen më të madhe Luana Vjollca në karrierën e re që ka nisur, e gjen tek e motra Marina, e cila tani për tani bën vetëm punën e moderatores.

Dhe para se të ngjitet në skenë për të performuar para publikut të saj, përkrahje morale Luanës i jep Marina, që në këto raste e quan “BISHË” të motrën.

E me “bishë” ajo sigurisht i referohet figurës superseksi të Luanës, dhe pse jo edhe aftësisë së saj për të bërë show! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm