Kë zgjedh Shota mes Stresit dhe Vedatit?

By

Ish-banorja e Big Brother VIP KOSOVA, Shota Baraliu, iu ka përgjigjur shumë pyetjeve të emisionit Prive.

Ajo tregoi çka ndodhi me Xhulin pas përfundimit të BBVK dhe si janë raportet sot me të.

Poashtu, aktorja tregoi kë zgjedh mes dy miqve të saj, Stresit dhe Vedatit.

Ndiqni videon e mëposhtme për të kuptuar shumë më tepër nga Shota.

Artikuj të ngjashëm