Mysafire te shqiptari Action Bronson: Dua Lipa zgjedh ushqimin tradicional shqiptar për ta gatuar!

By

Këngëtarja Dua Lipa u bë mbrëmë bashkë me një tjetër shqiptar të famshëm në Shtetet e Bashkuara.

Lipa që së fundmi shpërtheu me sukseset e saj, u ftua në emisionin e Action Bronson, ku vendosi të gatuajë një ushqim tipik shqiptar, pas së cilit çdo kujt që i rrjedh gjaku shqip nëpër vena, çmendet.

@bambambaklava and I made my mama’s pite ?? on the Untitled Action Bronson show today. Most fun i’ve ever had on a tv show…can’t wait for you to see this ❤️ #viceland

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Shqiptari Arian Asllani i njohur me nofkën Action Bronson, drejton emisionin Untitled Acrion Bronson dhe aty kësaj here ka ftuar Duan, që do gatuante pite me spinaq.

Imazhet e këtij momenti, janë publikuar nga Dua në Instagram, ndërsa këngëtarja duket shumë e qeshur dhe t’ia ketë kaluar mirë aty. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm