Pantallonat që Miley Cyrus veshi mbrëmë në Sunny Hill – ja sa kushtojnë!

By

Ajo është e njohur për performanca energjike dhe gjithmonë bën që kokat të kthehen nga ajo!

Dhe 26 vjeçarja Miley Cyrus, nuk e zhgënjeu publikun kosovar kur u ngjit në skenën e festivalit Sunny Hill në këtë të premte në Prishtinë.

Sizzling: Putting on a fiercely sexy display in an all-black ensemble, the singer went on to litter her Instagram with racy snaps from the night

Duke veshur një bluzë të tipit “Crop-top”, e cila në trupin e Mileyt dukej tejet seksi, e të kombinuar me një palë pantallona latex, ajo dukej si rock star në skenë!

Gym-honed: Miley couldn't resist showing off her impossibly toned stomach in a black crop top

Kësaj veshjeje fantastike, ajo ia kishte shtuar edhe një rrip të markës Gucci me gurë shkëlqyes.

Ndërsa pantallonat e markës Maison Margiela, kushtojnë vetëm 495 dollarë dhe mund t’i gjeni edhe ju fare lehtë në Internet.

Artikuj të ngjashëm