Edona, Bleros: Je manipulues, do t’i nxjerri krejt të zezat (VIDEO)

By

Edona dhe Blero nuk janë më miq.

Ndonëse të dy kanë qenë shumë të afërt me njëri-tjetrin për disa javë, ata tash kanë nis debatet.

Së fundmi, Edona i tha këngëtarit se është manipulues dhe se do ia nxjerri krejt të zezat të cilat sipas saj, janë shumë, njofton Klankosova.tv.

Ndiqni videon dhe kuptoni më shumë.

Artikuj të ngjashëm