“Me kast” e Gilit vjen në versionin e Aida Doçit (VIDEO)

By

Ripërpunimet e këngëve të vjetra janë bërë trend në vendin tonë.

Artistët shpesh herë sollën këngë legjendare të kënduara në versione të reja dhe kësaj radhe Aida Doçi solli “Me kast” të Gilit.

Projektin e ripërpunuar e realizoi producenti Bini Nebihu.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e re./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm