Prezantuesja shqiptare bëhet nënë për herë të parë

By

Dje, prezantuesja e njohur e Klan Kosova, Genta Cana publikoi një fotografi në orët e fundit të pritjes së ëmbël.

‘Është gati fundi i këtij rrugëtimi të bukur. Vajza ime është gati të takojë botën’ – shprehej ajo në foton nga seti profesional i ditëve të fundit të shtatzënisë.

View this post on Instagram

It’s almost the end of this beautiful journey. My baby girl is ready to meet the world! ♥️👶🏼

A post shared by Genta Cana (@gentacana) on

E sot, Genta është bërë nënë për herë të parë.

Prezantuesja e ka sjellur në jetë vajzën e saj në një prej spitaleve private të kryeqytetit. Genta dhe Noli kanë vendosur ta quajnë bijën e tyre, Ella.

Edhe foshnja edhe nëna sipas burimeve të Prive.al gëzojnë shëndet të plotë.

Urime! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm