Kështu e uron Argjentina Ramosajn bashkëshorti i saj për ditëlindje (FOTO)

By

E lindur me 21 Maj 1990 Argjentina Ramosaj feston sot ditëlindjen e saj të 26.

Këngëtarja e shumë këngëve dhe bashkëpunimeve të suksesshme, së fundmi përkushtimin e saj sikur e ka dedikur vetëm për familjen dhe djalin e saj të vogël Noah.

Ndryshe, Argjentina vitin e kaluar kurorëzoi lidhjen e saj disa vjeçare me të dashurin e saj Dukagjin Fetahu me një martesë mjaft romantike në Tajlanë.

Muaj më vonë ajo sjelli në jetë fëmiun e saj të parë, djalin Noah për të cilin përgatiti edhe një festë mirëseardhjeje.

Ndersa sot, mbase do të përgatitet ndonjë festë ekskluzivisht për Argjentinën me rastin e ditëlindjes së saj.

Megjithatë, urimi më i këndshëm veq sa i është bërë, nga bashkëshorti i saj me të cilin po kalon disa ditë në Selanik të Greqisë.

“Momentin e pare që të kam taku e kam dijt qe e pat puna e beqaris. Je nje njeri i mrekullueshem dhe mbi të gjitha je nje nënë shumë e perkushtuar dhe jam njeri me fat që te kam pjese te jetes time … Urime datelindja  T‘DUA SHUM”. Është shprehur Dukagjin Fetahu krahas një imazhi të përbashkët të tyre./PRIVE.AL/

9c9239c546ab1b572a801b9a91b149f7afcadb5b0546cbe1dce0ee327e73807a_full

Artikuj të ngjashëm