Pak muaj pas dasmës, çifti i famshëm në pritje të fëmijës së parë

By

Çifti i të famshmëve Joe Jonas dhe Sohpie Turner janë në pritje të ëmbël.

Dyshja u martuan në Las Vegas vitin e kaluar, thuhet se janë të entuziazmuar që do të bëhen prindër për herë të parë.

Sophie Turner and Joe Jonas

Një burim për Just Jared: ‘Çifti po i mban gjërat shumë private, por miqtë dhe familja e tyre janë shumë të ngazëllyer për ta.’

 Një burim i mëtejshëm zbuloi: ‘Sophie me kujdes ka zgjedhur veshjet për të veshur në tapet të kuq dhe jashtë tij, për të akomoduar ndryshimin e trupit të saj.

Përfaqësuesit për çiftin nuk pranuan të komentojnë. Pasi u martuan në Vegas, këngëtari dhe aktorja mbajtën një ceremoni më tradicionale për familjen dhe miqtë e tyre në Francë.

 

Artikuj të ngjashëm