Një këshillë shumë e vlefshme nga MC Kresha për të rinjtë! (VIDEO)

By

Ëndrra e tij e thyer, mbetet futbolli…

Reperi i famshëm shqiptar, Kreshnik Fazliu i njohur me emrin artistik MC Kresha, nuk kishte arritur që të bëhej futbollist profesionist për shkak se kishte pësuar disa lëndime fizike.

Megjithatë, ai gjithmonë e ka shfaqur dashurinë për futbollin dhe është njëri nga fansat më të flaktë të ekipit britanik Liverpool.

I ftuar në Prive në edicionin e fundit të emisionit që u transmetua javën që lamë pas, Kresha ka dhënë përgjigjet e tij në “25 Pyetjet” e Artan Telakut!

E këtu dha një këshillë shumë të vlefshme…

“Po të pyetesha unë, do u sugjeroja të rinjve që të merren më shumë me sport se sa me muzikë”, thotë Kresha.

Intervistën e tij të plotë mund ta ndiqni në linkun më poshtë:

Artikuj të ngjashëm