Eugent Bushpepa publikon këngën e re (VIDEO)

By

Eugent Bushpepa ka publikuar këngën e re me titull “Stay With Me Tonight”.

Projekti është punuar nga vet artisti ndërkaq klipi është realizuar nga Renuar Locaj.

Në këtë klip, merr pjesë modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, e cila tha se kjo është hera e parë që paraqitet në një video-projekt.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën dhe ta shihni klipin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm