Kush nga djemtë e estradës flirtoi me Diona Fonën?

By

Veç se e bukur, është edhe tejet simpatike!

Vetëm 20 vjeçare dhe që dy vjet në muzikë, ajo ka arritur goxha sukses me këngët e saja.

Jetën e ndanë në mes Prishtinës dhe Londrës, e së fundmi, e ka publikuar këngën e re “Bella Vita” ku rrezaton pozitivitet e lumturi.

E të hënën në Nd’rrimin e Natës, Diona Fona në intervistë me Alaudin Hamitin, flet për jetën e saj personale përveç asaj profesionale.

Këngëtarja në lojën “Haje ose Thuaje”, pyetet nga Hamiti se kush nga këngëtarët e njohur ka flirtuar me të!

Ndiqeni promon e emisionit më poshtë:

Artikuj të ngjashëm