Aktori i njohur fillon lidhjen e re të dashurisë

By

Jason Momoa ka një grua të re në jetën e tij pas ndarjes nga Lisa Bonet.

Burime të shumta thonë për “People” se ylli i Aquaman, së fundmi është takuar me Eiza Gonzalez pasi ai dhe Bonet njoftuan në janar se po ndaheshin pas gati 20 vitesh së bashku.

“Ata po takohen. Ai kujdeset për të. Ai është në një vend të mrekullueshëm, duke punuar në Fast X,” thotë një burim i brendshëm. “Ai është mjaft i zënë dhe është në një vend të mirë”.

Shton një burim i afërt me Momoa dhe González: “Ata të dy janë të zënë me punë, por po argëtohen së bashku. Nuk është ende asgjë serioze”.

Momoa është fotografuar më parë duke marrë pjesë në premierën e filmit të 32-vjeçarit Gonzalez, muajin e kaluar, edhe pse ata nuk kanë ecur së bashku në tapetin e kuq.

Artikuj të ngjashëm