Gesko flet për bashkëpunimin e tij me Taynën

By

I ftuar këtë javë në intervistën “60 sekonda” në Prive, ishte artisti Gesko.

Ai foli për bashkëunimin e tij me Taynën dhe ndër të tjerash zbuloi disa gjëra nga jeta e tij private.

Ndiqni të plotë intervistën e tij në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm