‘Dhezet’ Mozzik. Regjistron 1 milion shikime

By

Reperi Mozzik të premten ka publikuar projektin e tij më të ri solo ‘Dhezu’. Kjo këngë menjëherë u kthye në refren të momentit dhe duke u bërë pjesë e shumë listave muzikore.

Përpos saj, edhe në YouTube kënga po arrin të ketë sukses. Pak ditë nga lançimi ka regjistruar mbil 1 milion shikime në kanalin e producentëve të këngës.

Të njëjtën rrugë suksesi përshkroi edhe Kida e cila po ashtu me ‘Ski Ide’ po klikohet shumë.

Artikuj të ngjashëm