Aktorja e njohur amerikane u nda disa muaj pas fejesës së saj

By

Aktorja dhe muzikantja amerikane Taryn Manning dhe Anne Cline, u ndanë, pasi u fejuan në muajin qershor.

Cline, i propozoi në një bar në Panama City, Florida, në qershor gjatë koncertit të saj. Këngëtarja u hodh nga skena dhe u ul në një gju për t’i bërë pyetjen yllit. Manning i tha po dhe më vonë konfirmoi për TMZ, “Ishte PO -ja më e lehtë që kam thënë ndonjëherë!”

Sidoqoftë, një burim i brendshëm shpjegon se Manning nuk e ndjente me të vërtetë që ajo mund të refuzonte propozimin për martesë para një lokali plot me klientë me kamerat e tyre që e shikonin atë. Kjo është arsyeja pse ajo kurrë nuk ndau një njoftim zyrtar ose postim në mediat sociale për lidhjen e tyre.

Manning filloi ndarjen rreth një muaj më parë, dhe “Ajo tani ka vazhduar dhe është e lumtur në një lidhje të re,” shton burimi i brendshëm.

Në fund të gushtit, ajo la të kuptohej se ishte beqare kur postoi një fotografi duke u përqafuar me një qenë. “Unë jam duke qëndruar me kafshët nga këtu e tutje,” shkroi ajo përmes një postimi në Instagram.

Artikuj të ngjashëm